Czym się zajmujemy

Firma Apis rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku.

Była to jedna z nielicznych dystrybucji mięsa i wędlin na Podbeskidziu. Systematycznie i prężnie rozwijaliśmy się z roku na rok.

Obserwacja zachowań odbiorców pozwoliła Nam analizować rynek wędliniarski w naszym regionie, a z czasem i na rynku Katowickim. Przyglądaliśmy się potrzebom Naszych klientów i z dnia na dzień poszerzaliśmy asortyment i obszar dystrybucji wędlin i mięsa.

Poskutkowało to w zakup kolejnych chłodni , aut dla przedstawicieli i  zatrudnianie kolejnych kierowców i specjalistów ds sprzedaży. Jesteśmy ponad 20 lat na rynku i cenimy sobie przyzwyczajenia i tradycje, a co za tym idzie, wykwalifikowana kadra pracownicza.

Staramy się doceniać potrzeby Naszej RODZINY APISU. Dbamy o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę . Pomagamy sobie wzajemnie. To podstawa dobrej współpracy i motywacja do działania .Pracują z Nami cudowni ludzie , a niektórzy od samego początku, a to ogromie zobowiązuje i pomaga w codziennej  współpracy.  

W grudniu 2018 roku stworzyliśmy własną markę wędlin  USTROŃSKIE SPECJAŁY. 

Znajdują się wśród nich produkty bez glutenu ,bez glutaminianu sodu i bez dodatku fosforanów.

Posiadamy odbiorców w Czechach i prowadzimy działania w kierunku sprzedaży w innych krajach UE. 

Zawsze staramy się zapewnić klientom 100% satysfakcji cenowej . Jakość Naszych własnych produktów i produktów współpracujących z Nami zakładów mięsno-wędliniarskich jest zawsze na najwyższym poziomie . 

Punktualność , staranność, dobra jakość , przyjazne stosunki z klientami oraz wysoka kultura osobista Naszych pracowników to WIZYTÓWKA NASZEJ FIRMY.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.  


Nasza historia

2018

W grudniu 2018 roku stworzyliśmy własną markę wędlin  USTROŃSKIE SPECJAŁY

1997

Rozpoczęcie swojej działalności jako jedna z nielicznych dystrybucji mięsa i wędlin na Podbeskidziu.